AFAD Deprem

Android Deprem Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.7 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobilion
AFAD Deprem; doğru ve hızlı bir deprem bilgisine ulaşabilmek için kesinlikle kullanmanız gereken bir Android uygulamasıdır. 

AFAD Deprem; doğru ve hızlı bir deprem bilgisine ulaşabilmek için kesinlikle kullanmanız gereken bir Android uygulamasıdır. 

Program ile Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler hakkında ayrıntılı bilgiye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ve depremlerin meydana geldiği yerleri haritada görüntülemenize olanak tanıyan kullanışlı bir uygulamadır. AFAD Deprem uygulaması ile yaşadığınızı yerde daha önce ve anında meydana gelen depremler ile ilgili ayrıntılı bilgiyi kolayca ulaşabilir ve bu deprem yerine en yakın yerleşim yerlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Bilimsel çalışmalara katkıda bulunmak amacı ile yaşadığınız bölgede meydan gelen 4.5 ve üzeri büyüklüklerdeki depremleri ilgililere kolayca bildirebilirsiniz.

AFAD Deprem Dairesi Başkanlığından alınan verileri kullanıcıların güvenle sunan AFAD Deprem uygulaması kullanıcılarını depreme karşı bilinçlendirmekle kalmayıp oluşabilecek depreme karşıda önlem alınmasını sağlamaktadır.

AFAD Deprem indir
DİĞER SÜRÜMLER